o financích
RSS feed
 • Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokové sazby hypoték

  Posted on Březen 18th, 2013 Petr No comments

  Praha, 18. března 2013 – Wüstenrot hypoteční banka snížila od pondělí 18. března tříleté a pětileté úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejnižší pětiletá sazba klesla na 2,49 % ročně. Klienti nyní ušetří i na poplatku za vyřízení úvěru.

  U účelových úvěrů na bydlení a refinancování snížila banka úrokové sazby s pětiletou a tříletou fixací o 0,1 % p. a. Úprava se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby.

  Úroková sazba hypotečního úvěru, ke kterému si klient u Wüstenrotu sjedná také pojištění nemovitosti a životní pojištění, se snižuje o další 0,2 % p.a. Klientovi je navíc poskytnuta sleva na pojistném u obou pojištění, u pojištění nemovitosti činí sleva 20 procent, u životního pojištění pak 10 procent.

  Klient, který splní podmínky pro EXTRA sazbu, může získat Hypotéku Refin na
  refinancování starších úvěrů už za 2,49 % p. a. Úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na bydlení začíná na 2,59 % ročně.

  Snížení se týká i Hypotéky bez příjmů na účely bydlení pro ty klienty, kteří bance nemohou standardním způsobem vykázat své příjmy.

  Bez poplatku

  Hypotéky na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby poskytuje Wüstenrot zdarma, tj. bez poplatku za vyřízení a zpracování úvěru.
  Zdarma je také vyřízení Hypotéky Refin.

  Nabídku zvýhodněných hypoték představí banka v reklamní a marketingové kampani
  v televizi, v tisku, na internetu a na billboardech a bigboardech.

  Podrobný přehled všech úrokových sazeb je zveřejněn na http://www.wuestenrot.cz/o-nas/banka/aktualni-urokove-sazby/urokove-sazby-hypotecni-uvery/

  Kontakt:

  Mgr. Kateřina Bílá, MBA – tisková mluvčí
  tel.: 257 092 353, e-mail: katerina.bila@wuestenrot.cz


  Finanční skupina Wüstenrot v České republice

  Wüstenrot je finanční skupinou, která se zaměřuje na finanční zabezpečení, financování bydlení a pojistnou ochranu klientů. Široké portfolio Wüstenrotu zahrnuje stavební spoření, úvěry a hypotéky, depozitní produkty a životní i neživotní pojištění. Skupinu tvoří čtyři společnosti.
  První z českých společností Wüstenrot – stavební spořitelna a.s. zahájila svou činnost v roce 1993. Za dobu své činnosti si stavební spořitelna Wüstenrot díky uvážené obchodní strategii

  a kvalitním produktům získala důvěru statisíců klientů, kteří u ní mají uzavřeno více než 460 000 smluv. Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. zahájila svou obchodní činnost počátkem roku 1999 a v současnosti spravuje přes 63 000 smluv. V nabídce má nejen klasické rizikové či kapitálové životní pojištění, ale i moderní a originálně konstruované životní pojištění s individuálním
  účtem, která nabízejí minimálně srovnatelné zhodnocení se zhodnocením na klasických bankovních účtech.

  V prosinci 2002 vznikla Wüstenrot hypoteční banka, a.s. Specializuje se zejména na poskytování hypotečních úvěrů na bydlení a vydávání hypotečních zástavních listů. Na přelomu let 2010/2011 rozšířila svou nabídku o spořicí a běžné účty a termínované vklady. Za dobu své činnosti poskytla úvěry v objemu přes 26 miliard korun.Wüstenrot pojišťovna a.s. která získala licenci v květnu 2008, je nejmladší společností Wüstenrot a specializuje se na oblast neživotního pojištění. Nabízí pojištění domu nebo bytu, pojištění domácnosti a odpovědnosti osob, originálně konstruovaná pojištění motorových vozidel, pojištění malých a středních podnikatelů, na trhu ojedinělé pojištění úrazu a nemoci i cestovní pojištění. V současné době spravuje přes 133 000 pojistných smluv.

Leave a reply